Bardzo się cieszę, że już niedługo zobaczę, uściskam i ucałuję moją śliczną kochaną dziewczynę. Już niedługo odbiorę ją z lotniska. Bardzo się stresuję. Tyle planów, tyle rzeczy do zrobienia ... Wspólnie. Boję się trochę czy wszystko dobrze wypadnie. Chciałbym aby ten czas był bardzo udany i bardzo miły. Mam miliony myśli: miliony nadziei i miliony wątpliwości.
No comments:
Post a Comment